Контакт

ЦЕЛОСНА УСЛУГА

Производството на полупроизводи или комплетни делови се само дел од можностите што ги нудиме во секторот метали. Нашето производство и услуги се подготвени да ви помогнат.

ИСПОРАКА

Покрај дневните породувања, можете да користите и SLABINCK FAST. Slabinck Fast се користи за итни нарачки како прототип. Вашата нарачка ќе ја добиете во рок од 24 часа.

Испратете ни е-пошта

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

  Да работиме заедно

  Ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро. Или само јавете ни се сега.

  Slabinck nv

  Ten Briele 2
  8200 Brugge

  Пошта и Тел

  sales@slabinck.be
  info@slabinck.be
  +32 050 40 88 40

  Работно време

  7:00am - 6:00pm ( Ma - Vri )
  Za, Zo & ПРАЗНИЦИ ЗАТВОРЕНИ