Дали имате страст за метал?
Дали сте возбудени за нови технологии?
Дали сонувате за работа во стабилна
компанија? Тогаш Слабинк е вашата
компанија од соништата.

Дојдете и зајакнете го нашиот тим
Погледнете ги нашите слободни места
и аплицирајте за работа. Испратете ги
вашето мотивационо писмо и резиме на
г-дин Винсент Ванхуле. Среќно!

Slabinck nv
Mr. Vincent Vanhulle
Ten Briele 2, 8200 Brugge
E-mail : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Telephone : 050 408 840